Macaristanda Şirket Kurulumu sadece 400 euro & Macaristan'da Oturum fırsatı yakalayın

Yeni yasa uyarınca şirket kurulumu ortalama 400 avro dur. Şirket kurulumu size oturum garantisi vermez detaylar için lütfen iletişime geçiniz....
Tekrar ediyorum Macaristan'da şirket kurulumu ile Macaristan'da oturum alma şansınız var elbette bu şirketin faal olması gerekir ,faal olmayan şirketlerin açılması ileride size dert ve sıkıntı olarak geri dönüş yapar,sadece şirket kurulumu yaparak Macaristan'da oturum alma işi kesinlik ile büyük yalan bu konuda zarar görmüş çok mağdur insanlardan dönüşler oldu.Mağdur olmanızı asla istemem. Şirket kurulum için 2500 Avro isteniyor bu rakam 400 avro dur.


Hızlı ve Kolay Şirket Kurulumu

Birkaç gün içinde Avrupa Birliği'ne bağlı bir şirkete sahip olun.

Macaristan'da kurmak istediğiniz şirket, bir Macar tüzel kişiliği olarak var olacak ve diğer Macar şirketlerinin ve Avrupa Birliği firmalarının tüm haklarına sahip olacak.

Bu sayede Avrupa'da serbest gümrük avantajı ile iş yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Şirketinizin faaliyet alanına karar vermeniz ardından 7 ile 10 gün içerisinde şirketiniz Birlik 'e kayıtlı vergi numarası ile serbest gümrük kapsamında işinizi yapmaya başlayabiliyorsunuz.


NEDEN MACARİSTAN?


Avrupa Birliğindeki en düşük seviyede kurumlar vergisi oranı (%9)

Teknoloji yoğun yatırımları ve Ar-Ge projelerini desteklemek için yeni teşvik programı
Orta ve Doğu Avrupa ülkeleri arasında kara yolu altyapısı ve kalitesi açısından bir numara
Büyük yatırımlara VIP statüsü verilerek, projelere hızlı başlanması sağlanır
Mükemmel konum: Macaristan, Batı ve Doğu Avrupa pazarlarına kolay erişim sağlayan, kıtanın tam kalbinde stratejik bir konuma sahiptir.
Yatırımcı dostu hukuki ortam ve iş kanunu
Yüksek nitelikli ve uygun maliyetli iş gücü
Son derece gelişmiş lojistik ve telekom altyapısı

Budapeşte, Orta ve Doğu Avrupa da doğrudan yabancı yatırım (FDI) için en cazip şehirlerden biridir (fDi Magazine sıralaması 2016)Macaristan'da yapacağınız yatırımınız da 4 yıla kadar yüzde 50 kira yardımı ve reklam alanında yılda 150 bin dolara kadar desteği T.C. Ticaret Bakanlığın'dan alarak işinizi Avrupa Birliği'ne uygun fırsatlarla taşıma fırsatı yakabilirsiniz.

ayrıca :

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan ihracata yönelik devlet yardımları kapsamında, "Yurt dışında ürünlerimin reklamını yapmak veya yurt dışında bir yerim olsun istiyorum" diyen Kobileri yani küçük ve orta ölçekte firmaları desteklemek amacıyla özel bir program bulunmaktadır.


Macaristan'a yatırım yaparak , Program kapsamında alabileceğiniz destekler şu şekildedir;- Dünyanın herhangi bir yerinde kiralayacağınız ofis, mağaza, showroom, depo veya reyonunun kira giderlerinin yüzde 50'si tutarındaki desteği 4 yıl boyunca alma hakkı,


- Türkiye'deki tescilli markanızın yurt dışın'da tescilinin alınması için 50 bin dolara kadar yüzde 50 destek alınması,- Kira desteği alınan ülkede yapacağın katalog bastırma, sosyal medya, dergi, gazete, televizyon reklamları ve pop-up mağazacılık harcamaları için 4 yıla kadar yıllık 150 bin dolar tutarın yüzde 60 oranında destek alınması,- Yurtdışı merkezli bir firmanın satın alınması durumunda finansal ve hukuki danışmanlık hizmetleri için yapılan toplam harcamaların %60’ını, yılda 200 bin dolara kadar karşılanması,Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için T.C. Ticaret Bakanlığının internet sitesini ziyaret edebilir ya da Macaristan ekibi ile görüşebilirsiniz.Şimdiden kolaylıklar diliyorum,

HİZMETLERİMİZ :Macar vatandaşlık, Macaristan'da eğitim, Macaristan'da Emlak, Macaristan'da oturum, Macaristan'da oturum izni, Macaristan'da şirket kurulumu, Macaristan'da ticaret, Macaristan'da yatırım,Macaristan'da avukatlık hizmetleri,