25 Ocak 2017 Çarşamba

Avrupa Birliğinde sürekli oturum izni (dolandırılmadan umutlarınızı heba etmeden) ve Avrupa Birliğinde yaşamak

Değerli okurlarım son zamanlarda (artık hiçte çutanmadan büyük küçük gazetelere sürekli ilan da veriyorlar) bu anlamda dolandırıcılık vakaalari iyice artti gerek Türk gerek ise Macar tendesli firmalar yada kişiler sizleri dolandirmak icin tatli vaatlerde bulunup sonu hüsran ile noktalanan yerlere itiyorlar amannn dikkat diyorum.Bu konuda kulağıma hoş olmayan şeyler geldi ve geliyor maalesef.

Biliyorum hepiniz vizelerden sıkıntılısınız endişe duyuyorsunuz vize süresi sona erdiğinde , bu konuda sizlere çözüm üretebiliyorum hiç strese girmeden vizelerinizi almanıza yardımcı oluyor ve bu işten herhangi bir bedel almıyorum.


Shengen bölgesi İçindeki ülkeler sınırlarını kaldırırken, Shengen Bölgesi dışındaki sınırları kapsayan  Ülkeler bölgenin güvenliğini sağlamak Için dış sınırların güvenlik kontrolünü artırmaktadır .AB üyesi olmayan ülkelerin vatandaşları, Farklı yollar ve kanallar ile Shengen bölgesinde vizeleri ile rahatlık ile seyehat edebilir aldığı yada alacağı oturum izni ile orada yaşayabilirler.


Macaristana yapacağınız mülk yatırım miktarı ile miktarı kiralamada 8/14 senedir bu rakam ülkemizde  17-29 sene yerine göre 30/35 yıldır (istanbulda belli semtlerde ) 


Buda sizlere şunu gösterir Macaristan gerek gelişen ekonomisi gerek ise borçlanma oranının düşmesi sayesinde konut yatırımları hergeçen zaman dahada popüler hale gelmektedir.Bu anlamda beni çekinmeden arayabilirsiniz.

0036702645104 whatsapp mevcuttur.Son zamanların moda iletişim yolu.
3 yorum:

 1. NEDEN MACARISTAN


  YAŞAMAK İÇİN İDEAL BİR YER

  Macaristan,orada ikamet etmek isteyenlere bir çok avantaj sunabilir.

  Avrupanın kalbinde yer alan Macaristan, kararlı ekonomi ve politik sistemli bir ülkedir. Toplum huzuru ve mükemmel altyapısı, onu yaşamak ve iş kurmak için ideal bir yer yapar.

  Macaristan Kalıcı Yerleşim iznine sahip olmak, vatandaşlarının yararlandığı tüm hak ve özgürlüklere sahip olmayı garanti altına alır.(Ancak Macaristan pasaportu bulundurmaya uygun olmama veya ulusal hükümet seçimlerine oy kullanamama gibi bazı istisnalar mevcuttur)

  Macaristan Kalıcı İkametine sahip olan kişi Macaristan’da sınırsız süre yaşayabilir ve çalışabilir; Macaristana vizesiz girebilir ve hiçbir zaman sınırı olmaksızın Macaristan’da kalabilir.

  Makul kişisel ve kurumsal vergi oranları, sıfır miras ve intikal vergisi (belirli durumlarda) Macaristan’ı ayrıca muhteşem bir seçim haline getirir-arkadaş canlısı halkı, güzel siteleri, zengin kültürel yaşamı ve nefis mutfağından bahsetmiyoruz bile…
  Macaristan ayrıca aileler için de iyi bir seçimdir: kalıcı ikamet sahipleri Macar devlet okullarına hiç bir sınırlama olmadan katılabilirler.

  YanıtlaSil
 2. merhabalar, yardimlarinizi rica edecegim. oturma izni alabilirim diye budapeste'de bir daire aldim ama sanirim gorundugu kadar kolay degil. ayrica oglum orada universitede okuyor. cok hosumuza gittigi icin oraya yerlesmeyi dusunuyoruz. ne yapabiliriz?

  YanıtlaSil
 3. Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?.
  faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?

  Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu

  e-postayi basvurun. Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz: (finance_institute2015@outlook.com) Eger

  ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor.

  YanıtlaSil