25 Ocak 2017 Çarşamba

MACARİSTANDA YERLEŞİK TÜRKÜN EMLAK AÇILIMI & VIZE KALKTI YALANI VE SAHTEKARLIĞI


Müstakbel Ev sahibi,
Değerli dostlarım arkadaşlarım,bloglarımı ve yazılarımı takip eden değerli okuyucular,

Uluslararası anlaşmalardaki karşılıklılık ilkesi gereğince Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları da herhangi bir Avrupa ülkesinden emlak satın alabiliyor.

Son gelişmeler ışığında Macaristan hükümeti her ev alana yada yatırım yapana oturum vermek durumunda değildir....

Eğer kendi kafanıza göre ev alır iseniz oturum alamazsınız...Daha önce birsürü ev alıp oturum sahibi yaptığım arkadaşlara danışabilirisiniz....


Detaylar için   ttekes@gmail.com   +3670 2645104 

Elbette Macaristan hariç hiçbir yer 20 bin euroluk eve bile oturum vermiyor...
Aldığı bu emlak sayesinde kanuni olarak ve yasal bir süreç başlıyor bu sürecin sonunda kendiniz eşiniz ve çocuklarınız oturum izni hakkından istifade edebiliyorsunuz bu zamana kadar aksi bir dava ve hukuk meselesi görülmedi Macaristanda,bu anlamda daha fazla detay için benim ile iletişime geçebilirsiniz,
Alınan oturum her sene yenilenir,süresiz oturum almak için Devlet tahvili programına geçmeniz gerekmektedir bu konuda ben resmi satıcıyım!!!Ancak AB üyesi ülkelerdeki emlak fiyatlarının dudak uçuklatması nedeniyle bu imkan şu ana kadar sadece Avrupa'da yaşayan gurbetçiler ya da hali vakti yerinde olan küçük bir kitle için geçerli olabiliyordu.

8 bin ila 150 bin Avro arasında değişen köy evleri yada şehir merkezinde bulunan bahçeli evler ve kiraya verilip gelir sağlıyacak uygun fiyattta daireler bulmak mümkün - evleri-daireleri internet üzerin

den gelen talebe göre sizlere sunuyorum.Tavsiyem Budapeşte şehir merkezidir yatırım için bütçeniz kısıtlı ise köy evidir.
Bu anlamda ilgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum şu ana kadar 100.000 kişiden fazla ziyaretçi bloğumu ziyaret etmiş,sizlerin bu ilgi ve alakası beni daha profosyonel alt yapısı olan web sistemi ile tanıtım yapma konusunda çalışmalara itti ve hizmet olarak sürekli güncellenmektedir.

http://budapestegezi.blogspot.hu/


Ben Tarık Tekeş olarak, 9 Yıldır Macaristanda yerleşik olarak yaşıyorum,Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının sıradan bir apartman dairesi fiyatına Avrupa'nın kalbinde ve merkezinde bulunan Macaristanın herhangi bir şehri yada başkenti Budapeşteden, ev sahibi olabileceğini size söylesem sanırım bu nasıl olucak diye bana sorucaksınız. Iletişim bilgilerim sayfalarda mevcuttur.

Yaptığım araştırmalar ve girişimler sonucu Türk vatandaşlarına ve her Türk pasaportu taşıyan kişilere en uygun yerin Macaristan olduğunu belirtebilirim,bu anlamda bir çok istekli kişiye ev baktım ve aracılık hizmeti verdim.AB üyesi olan Macaristan'da ev almanın Türkler için avantajlı olduğunu söylemek isterim, buradan ev alındığı taktirde tüm Avrupa'da geçerli olan Schengen vizesinin kolaylıkla alınabildiğini, hatta Macaristan'da oturum izni bile almanın kolay olduğunu dile getiriyorum.Basında son zamanlarda yer alan vize yalanına kanmayınız.


KOLAY VİZE SONRASI OTURUM

'Macaristan'da tapu dairesi yok, Noterde satış yapılıyor ve satışın ardından bizdeki tapunun yerine geçen bir kimlik veriyorlar. Aynı işlem avukat ilede yapılır bu tamamıyla sizin tercihinize kalmış,Ev alan kişiye oraya gitmesini kolaylaştıracak her şey Macaristan Konsolosluk ve Büyükelçiliği aracılığıyla sağlanıyor, kolay vize veriliyor.' .Çünkü sonuç olarak yatırımcı güzü ile bakılıyorsunuz,
Göçmen olup ta iş aramak için değil,böyle bir düşünceniz var ise burası size göre yanlış ülke katagorisinde lakin yatırım için fırsatlar ülkesi.

2004 Yılı itibari ile Avrupa Birliğine üye ülkedir ayrıca shengen'e bağlıdır kuralları vardır ne ise o uygulanır,Üstüne basa basa söylüyorum bu sebep ile Türk vatandaşlarına mutlaka vize gerekir yeşil ve diplomatik pasaportlar hariç,son zamanlarda her zaman olduğu gibi basında vize konusunda (shengen ülkeleri) yalan yanlış bilgiler var şiddet ile konuyorum bunları tirajı 500 bin olan gazetlerde haber bunlar vize kalktı diyor arkadaşım yok böyle bir şey yalan dolan kandırmaca,kopyala yapıştır şeklinde haber olmaz bir devlet yetkilisi istedi diye Avrupa vizeyi kaldırmaz 60 senedir kalkmadı gene kalkmıyaktır bunlar hayal ürünüdür ve politik malzemeler ile halkımızı uyutmaktır,böyle geri zekalı ve ahmakça habercilik anlayışı olmaz olamaz,halkta aptal yerine konmaz.Mağdur olan insanların çığlığı kulaklarıma geliyor işitiyoruz.Burası yol geçen hanı değildir.Kanun ve kaidesi vardır.

AB üyleği konusu had safhada dalga konusu olmuştur AB yetkilileri artık alaycı tavır ve uslup takınmışlardır bu anlamda.İsim vermek istemiyorum Türkiye benim çocukluğumdan beri aday dedi ...aradan 50 sene geçti.Başvuruyu yapanlar şu an kara toprak oldu...Hepsinin mekanı cennet olsun.AB VATANDAŞLIĞI ŞANSI VAR !!!

Macaristan, AB'ye 2004 yılında kabul edilen 7 ülkeden biri. Avrupa'nın ortasında bulunan ülke ayrıca Schengen üyesi. Çevresindeki Schengen üyesi olan Slovakya, Avusturya ve Hırvatistan'a pasaport kontrolü olmadan girilebiliyor, aralarında sınır olan Sırbistan'a ise Schengen vizesi ile girmek mümkün. Ülkeden emlak alanlara kolay vize verilirken emlak sahibi olarak oturum almak da mümkün. Ayrıca Macaristan'da sadece emlak fiyatları değil hayat da Türkiye'ye göre ucuz. Macaristan AB'ye ve Schengen'e üye ancak Avro kullanmıyor. 110 Macar Forinti, 1 Türk Lirasına denk geliyor.Ağustos 2014 itibari ile.Macar parası ile 2.5 milyon forinte yani 25.000 Tl den başlıyor.Sanki şaka gibi değilmi?Lakin benim tavsiyem şehir evleridir bunun bütçesi de 30 bin Euro dan başlıyan evlerdir.Adam gibi oturulacak ,kiraya verilecek,otoparkı bulunan evlerdir.

Bu arada Oturma izni almak isteyen kişi evini resmi anlamda kiralayamaz çünkü oturum için o evde kendi oturacağını beyan edecektir.

Bu arada belirli bölgeler dışında evler prim yapmaz burası nufus olarak 100 yıldır aynı sanırım bir yüzyıl geçesede stabil olarak kalıcaktır,


Hakkımda detaylı bilgi ve ulaşmak için,sorularınız için çekinmeyin.


http://ttconsultant.blogspot.hu/

https://tariktekes.wordpress.com/

SKYPE :  ttekes

Viber - Whatsapp : 0036 70 264 5104

http://budapestegezi.blogspot.hu/

Avrupa Birliğinde sürekli oturum izni (dolandırılmadan umutlarınızı heba etmeden) ve Avrupa Birliğinde yaşamak

Değerli okurlarım son zamanlarda (artık hiçte çutanmadan büyük küçük gazetelere sürekli ilan da veriyorlar) bu anlamda dolandırıcılık vakaalari iyice artti gerek Türk gerek ise Macar tendesli firmalar yada kişiler sizleri dolandirmak icin tatli vaatlerde bulunup sonu hüsran ile noktalanan yerlere itiyorlar amannn dikkat diyorum.Bu konuda kulağıma hoş olmayan şeyler geldi ve geliyor maalesef.

Biliyorum hepiniz vizelerden sıkıntılısınız endişe duyuyorsunuz vize süresi sona erdiğinde , bu konuda sizlere çözüm üretebiliyorum hiç strese girmeden vizelerinizi almanıza yardımcı oluyor ve bu işten herhangi bir bedel almıyorum.


Shengen bölgesi İçindeki ülkeler sınırlarını kaldırırken, Shengen Bölgesi dışındaki sınırları kapsayan  Ülkeler bölgenin güvenliğini sağlamak Için dış sınırların güvenlik kontrolünü artırmaktadır .AB üyesi olmayan ülkelerin vatandaşları, Farklı yollar ve kanallar ile Shengen bölgesinde vizeleri ile rahatlık ile seyehat edebilir aldığı yada alacağı oturum izni ile orada yaşayabilirler.


Macaristana yapacağınız mülk yatırım miktarı ile miktarı kiralamada 8/14 senedir bu rakam ülkemizde  17-29 sene yerine göre 30/35 yıldır (istanbulda belli semtlerde ) 


Buda sizlere şunu gösterir Macaristan gerek gelişen ekonomisi gerek ise borçlanma oranının düşmesi sayesinde konut yatırımları hergeçen zaman dahada popüler hale gelmektedir.Bu anlamda beni çekinmeden arayabilirsiniz.

0036702645104 whatsapp mevcuttur.Son zamanların moda iletişim yolu.